Noc duchów HALLOWEEN 2015

Halloween jest jednym z najfajniejszych dni w roku. Tego dnia można się przebierać, straszyć innych i robić psikusy, albo urządzić odlotową szkolną imprezę.Tradycją ''Trójki'' stało się organizowanie Nocy Duchów Halloween. Późnym popołudniem 30 października szkolnymi zakamarkami zawładnęły przerażające postacie w oryginalnych przebraniach. A ponieważ na nasze imprezy nigdy nie wkrada się nuda, zaczęliśmy zabawę od poszukiwania ducha Krwawej Mary- pomagały nam w tym wskazówki pozostawione przez Nią Samą. W prawie zupełnej ciemności, przy słabym świetle latarki ( Made in China from Market Chiński) znaleźliśmy  ślady Sami Wiecie Kogo w szkolnej szatni i toalecie.

Od tego wieczoru szatnia i toalety są miejscem rzadziej odwiedzanym przez uczniów klasy IV( z czego zapewne cieszy się pan Sławek i panie woźne). Następnie, aby się troszkę odstresować urządziliśmy kilka  konkursów. Był konkurs łowienia jabłek, konkurs na najlepszy strój Halloween, opowiadanie strasznych historii w sposób tak realistyczny ,że niektórzy słuchacze mieli ciarki na plecach i strach w oczach. ,,Suchy'' poświęcił się dla dobra imprezy i pozwolił się zmienić w bardzo stylową mumię. DJ,,Harnaś'' nie zapomniał natomiast o wzbudzającej grozie muzyce i odpowiednim nagłośnieniu. Tegoroczna Noc Duchów stała się dla uczniów naszej szkoły niezapomnianym przeżyciem i świetnym sposobem na oderwanie się od szarej codzienności Z pewnością powtórzymy ją za rok.

LIS