Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

sp3lazy@wp.pl

+48 32 67 296 42

SP3

Łazy

Szkoła Podstawowa nr 3

Aktualności

Logo serwisu.

Plan lekcji

Logo serwisu.

Z życia szkoły

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Szkoła

Z życia szkoły

Rok szkolny 2014/2015

Dzień Mamy i Taty w oddziale przedszkolnym

Dzień Mamy i Taty w oddziale przedszkolnym

Dnia 26.06.2015 r. dzieci z  oddziału przedszkolnego wraz z wychowawczynią Panią Danutą Gotfryd z radością witały Rodziców na uroczystym spotkaniu integracyjnym.

Oczekując na przybycie Pani Dyrektor Alfredy Wojtali i wszystkich zaproszonych gości,  dzieci chwaliły się swoimi osiągnięciami. Były dumne że, potrafią się podpisać. Z zadowoleniem chwaliły się przed Rodzicami swoimi  pięknymi pracami przestrzennymi, które to stanowiły  wystrój sali z okazji Dnia  Mamy i Taty. Przedszkolaki opowiadały także swoim bliskim, czego się nauczyły,  co już potrafią. Wszystkim przybyłym na uroczystość czas upływał wyjątkowo serdecznie.

Aż  wreszcie  nadszedł czas, by rozpocząć koncert z dedykacją  dla  wszystkich  Mamuś i Tatusiów. ,,Proszę Państwa, proszę Państwa…” - uroczystość rozpoczęła  Michasia. Wiersz o myszce pięknie recytowała Hania. Wspólnie zaśpiewane piosenki: ,,Tęcza”,  ,,Dobrze z tatą iść” oraz  ,,Nasza mama”,  podbiły serca publiczności.

Punktem kulminacyjnym  uroczyści była recytacja pogodnej i humorystycznej scenki „Tysiąc spraw do taty”, w której dzieci prosiły o radę swoich tatusiów. Tatusiowie z przymrużeniem oka patrzyli wówczas na swoich milusińskich.

Koncert z dedykacją zakończył się   niespodzianką wieczoru, czyli wspólnym tańcem dzieci. Takie życzenia z okazji Dnia Mamuś i Tatusiów zdarzają się tylko jeden raz w roku, a są  najszczersze, niepowtarzalne i najpiękniejsze, bo płynące prosto z serduszka.

27

CZE

2015

333

razy

czytano

sp3lazy.pl

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia

Logo serwisu.

Szkoła Podstawowa nr 3 w Łazach

Ukryj moduł.