Rok szkolny 2013/2014

Dzień Matki i Ojca

Dnia 27  maja  2014 r. w oddziale przedszkolnym  odbyła się otwarta uroczystość z okazji Dnia Ojca i  Matki. Wychowawca klasy przedszkolnej - Danuta Gotfryd zaprosiła dyrekcję - Alfredę Wojtalę oraz Rodziców na atrakcyjny występ artystyczny dzieci. Przygotowane specjalnie na tę okazję  wiersze, piosenki  i taniec to wyjątkowo wzruszające prezenty dla Kochanych Rodziców. W czasie występów  na twarzach Rodziców pojawiły się  łzy  szczęścia i wzruszenia.

Kolejną atrakcją było wręczenie samodzielnie wykonanych prezentów dla mamusi i tatusia. Wspólnie spędzone  piękne  chwile na długo zostają  w pamięci każdego  z uczestników.

Dopełnieniem spotkania integracyjnego była wzorowa  recytacja wiersza Jana Brzechwy „Kłamczucha” w  wykonaniu Wiktorii Kowalczyk, dedykowanego wszystkim  gościom. Dziewczynka w  szkolnym konkursie recytatorskim reprezentowała oddział przedszkolny i zdobyła  wyróżnienie. Przy odświętnej scenerii i pełnej doznań  atmosferze  wszyscy wspólnie   spędzili  popołudniowy  czas.