Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

sp3lazy@wp.pl

+48 32 67 296 42

SP3

Łazy

Szkoła Podstawowa nr 3

Aktualności

Logo serwisu.

Plan lekcji

Logo serwisu.

Z życia szkoły

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Szkoła

Z życia szkoły

Rok szkolny 2012/2013

Piknik

       29 maja 2013 r. na placu Szkoły Podstawowej nr 3 w Łazach odbył się Piknik rodzinny, w którym wzięli udział uczniowie, rodzice, byli absolwenci, nauczyciele i przyjaciele naszej placówki.

       Tradycyjnie piknikowanie na świeżym powietrzu rozpoczęły występy sceniczne uczniów. Pięknie śpiewały dzieci z oddziału przedszkolnego. Uczniowie z klasy I, II i III recytowali wiersze dla mamy i taty, a chór szkolny popisał się ekspresyjną interpretacją utworu „Lili”  zespołu Enej.  Nie zabrakło również występów tanecznych, tak więc dziewczęta i chłopcy z klas IV – VI przedstawili kompozycje „Różowa pantera i inne takie”, „Gangnam style” oraz ”Gentleman”. Wystąpili także soliści: Dominik Mazanek – w brawurowej recytacji wiersza „46 nóg” oraz Kinga Mięsowska recytując wiersz pt. „Dom, w którym śmieszy”. Maja Konieczko – zagrała na organach utwory „Yesterday” oraz ”I just call to say I love you”. Całość występów ze swadą, lekko, łatwo i przyjemnie poprowadziły uczennice klasy V: Natalia Fiałek i Ola Bednarczyk.

       Potem nadszedł czas na konkurencje sportowe. Najpierw swą sprawnością szybkobiegaczy popisali się uczniowie klas I, II i III. Laur zwycięstwa zdobyła klasa III. Następnie, w nieco bardziej skomplikowanych konkurencjach  szybkościowo – zadaniowych, brali udział uczniowie klas IV, V i VI. Tym razem zwycięstwem musiały  podzielić się dwie klasy - piąta i szósta.

       W rowerowym torze przeszkód uczestniczyło wielu miłośników dwóch kółek, lecz pierwsze miejsce otrzymał tylko Marcel Popczyk, najszybciej pokonując trasę i wypełniając bezbłędnie wszystkie zadania.

       Na koniec na Orliku  odbyły się rozgrywki „dzikich drużyn” piłkarskich. W składzie tych drużyn znaleźli się uczniowie klas IV, V i VI, starsi od nich absolwenci naszej szkoły, a także jeden tata! Swych przeciwników rozgromiła drużyna z klasy VI w składzie: Oskar, Jakub, Łukasz, Dominik i tata Oskara.

      Podczas całej imprezy można było zajadać się przepysznymi ciastami upieczonymi przez niezawodne mamy, pić kawę, herbatę oraz napoje schłodzone.

      Z niecierpliwością oczekujemy na Piknik w kolejnym roku szkolnym!

30

MAJ

2013

287

razy

czytano

sp3lazy.pl

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia

Logo serwisu.

Szkoła Podstawowa nr 3 w Łazach

Ukryj moduł.