MECZ LIGOWY

W dniu dzisiejszym odbył się mecz ligowy pomiędzy KS Viret SP 6 Zawiercie a MUKS Zagłębie Sosnowiec. Pomimo nieobecności kilku podstawowych zawodników spowodowanych choroba, uczniowie naszej szkoły reprezentujący barwy KS Viret CMC Zawiercie pewnie pokonali przyjezdnych z Sosnowca pokonując ich 29 do 14. Ciężar zdobywania bramek na swoje barki wziął Ignacy Kudła który 17 razy trafiał do siatki rywali, 4 trafienia dołożył Tobiasz Borecki, 3 bramki zdobył Aleksander Zygmanski a po 2 oczka dołożyli Bartosik i Kotłowski. Gratulacje!!!! Skład:
Wilczek Bartosz, Zygmanski Aleksander, Ignacy Kudła, Tobiasz Borecki, Igor Bartosik, Eryk Kotłowski, Wiktor Kowalik, Tobiasz Dworak, Wojtek Gajek, Jakub Mizera, Tadeusz Matuszczyk, Aleksander Jaworski i Patryk Sikba.

LUT

sp6zawiercie.pl