Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

sp3lazy@wp.pl

+48 32 67 296 42

SP3

Łazy

Szkoła Podstawowa nr 3

Aktualności

Logo serwisu.

Plan lekcji

Logo serwisu.

Z życia szkoły

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Szkoła

Z życia szkoły

Rok szkolny 2019/2020

WOLONTARIUSZE SZKOLNEGO KOŁA WOLONTARIATU „PRZYJAZNA DŁOŃ” ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 W ŁAZACH ZAWSZE PAMIĘTAJĄ O POTRZEBUJĄCYCH

WOLONTARIUSZE SZKOLNEGO KOŁA WOLONTARIATU „PRZYJAZNA DŁOŃ” ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 W ŁAZACH ZAWSZE PAMIĘTAJĄ O POTRZEBUJĄCYCH

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

Jan Paweł II

 

      W dniu 17.11.2019 roku włączyliśmy się w obchody III Światowego Dnia Ubogich, którego hasło przewodnie brzmiało „Ufność nieszczęśliwych nigdy ich nie zawiedzie.” (Ps 9, 19). Ten dzień, wprowadzony przez papieża Franciszka, zachęcił nas nie tylko do modlitwy, ale również działań na rzecz najbardziej potrzebujących.

      We współpracy z Księdzem Proboszczem Jarosławem Piekarzem z Parafii p.w. św. Maksymiliana Kolbego w Łazach przeprowadziliśmy zbiórkę pieniędzy na dofinansowanie obiadów dla potrzebujących dzieci z naszej szkoły.

      Parafianie, pamiętając o tym, że pomaganie jest dobre i jest ważne, pomagać może każdy, każda pomoc jest wartościowa, warto pomagać nie tylko dla innych, ale także dla siebie, pomaganie zmienia świat na lepsze, a każdy gest, nawet najdrobniejszy… zmienia świat, czyjś świat, odpowiedzieli na apel księdza i wykazali się ogromną szczodrością na rzecz potrzebujących dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Łazach, za co składamy im szczególne podziękowania. Zebrano kwotę 1000 złotych.

Wolontariusze SKW  w Szkole Podstawowej nr 3 w Łazach „Przyjazna dłoń”

wraz z opiekunem Panią Agatą Cegłą

18

LIS

2019

399

razy

czytano

sp3lazy.pl

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia

Logo serwisu.

Szkoła Podstawowa nr 3 w Łazach

Ukryj moduł.