Świętowanie w ,,trójce”

Pani dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Łazach – Alfreda Wojtala na 16 grudnia 2016 roku zaprosiła uczniów, rodziców i wielu innych przyjaciół szkoły na jasełka bożonarodzeniowe.

Młodzież pod kierunkiem pani Doroty Zieleniec, pana Rafała Janusa i pani Agaty Cegły,  przygotowali jasełka dla całej szkoły oraz społeczności lokalnej.

Przekaz jasełek był bardzo uniwersalny. Mówił o tym, że  w życiu najważniejsza jest miłość, współczucie i wielkoduszność. Przypominał, aby gonitwa towarzysząca nam podczas przygotowań świątecznych nie przysłoniła najważniejszych wartości.

Wśród zaproszonych gości nie zabrakło Burmistrza Miasta i Gminy Łazy pana Macieja Kaczyńskiego, Dyrektora MOK – pana Grzegorza Piłki oraz radnych – pani Renaty Supernak oraz pana Alfreda Bachowskiego. Goście życzyli występującym uczniom, nauczycielom i rodzicom spokojnych i ciepłych świąt, jak również podarowali słodki upominek dla wszystkich dzieci w szkole.

GRU