Ślubowanie klas pierwszych

Dnia 27.10.2015r. w naszej szkole odbyło się ślubowanie pierwszoklasistów. Uroczystość rozpoczęła się od zaśpiewania hymnu państwowego, po czym Pani Dyrektor Alfreda Wojtala powitała wszystkich uczniów, rodziców i zaproszonych gości.

Następnie starsi koledzy poprowadzili akademię, której głównymi bohaterami byli uczniowie klas I „a” oraz I „b”. Dzieci mówiły piękne wiersze i śpiewały wesołe piosenki. Na koniec złożyły uroczyste ślubowanie, a Pani Dyrektor Alfreda Wojtala pasowała każde z nich na ucznia. Dzieci dostały także pamiątkowe dyplomy, czapeczki oraz słodkie „rożki obfitości”.

Swoją obecnością zaszczycili nas również: Burmistrz Miasta Łazy -  Maciej Kaczyński, Dyrektor Biblioteki Publicznej -  Elżbieta Gradzik wraz z Kierownikiem Oddziału dla Dzieci i Młodzieży  Małgorzatą Poskrobko, radni: Renata Supernak, Alfred Bachowski, a także  Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury - Grzegorz Piłka oraz Przewodnicząca Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Łazach - Teresa Nowak.