Dzień Edukacji Narodowej

„Szczególny dziś dzień - święto polskiej szkoły, święto uczniów, nauczycieli, pracowników obsługi i tych, co szkoły prowadzą i nadzorują. W tym dniu mamy okazję złożyć wszystkim nauczycielom nasze podziękowania za przekazywaną wiedzę i za trud włożony w kształtowanie naszych serc i umysłów.”

Te życzenia i wiele innych, równie miłych życzeń, złożyli uczniowie klasy III B 14 października 2015r. na uroczystym apelu z okazji Święta Edukacji Narodowej.

Swoją wdzięczność dzieci wyraziły również  poprzez zaprezentowanie programu artystycznego przygotowanego przez panią Mariolę Kleszcz i pana Rafała Janusa, na który złożyły się wiersze, humor szkolny, piosenki  i taniec w wykonaniu uczniów z klasy VI.

Miłym i oryginalnym upominkiem, który otrzymali wszyscy pracownicy oświaty naszej szkoły, były „złote medale za zasługi dla oświaty” wykonane przez uczniów na świetlicy,  pod kierunkiem pani Marzeny Bargieł.

Podczas uroczystości panowała serdeczna atmosfera.

19 października 2015r. tenże program artystyczny, wzbogacony jeszcze o występ dwóch uczennic z klasy IV, które rewelacyjnie zagrały na fortepianie dwa utwory,  uczniowie zaprezentowali w Miejskim Ośrodku Kultury w Łazach na gminnej uroczystości z okazji Święta Edukacji Narodowej zorganizowanej dla emerytowanych pracowników oświaty. Za swój występ uczniowie zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

PAŹ