INFORMACJA DLA UCZNIÓW I RODZICÓW

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 29 kwietnia 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. z 2021 r. poz. 824) z dniem 17 maja uczniowie klas IV – VIII przechodzą na nauczanie w systemie hybrydowym.

W pierwszym tygodniu nauki (17.05.2021r.-21.05.2021r.) uczniowie klas: IV, VIII a oraz VIII b (łączna liczba uczniów w tych klasach to 42, czyli ponad 50% wszystkich uczniów klas IV – VIII) pozostaną na nauczaniu zdalnym. Konsultacje dla uczniów klas VIII będą odbywać się zgodnie z harmonogramem na terenie szkoły. Prosimy uczniów o zgłaszanie chęci uczestniczenia w tych zajęciach.

Uczniowie klas: VI oraz VII (łączna liczba tych uczniów wynosi 41, czyli mniej niż 50% wszystkich uczniów klas IV – VIII) w pierwszym tygodniu nauki (17.05.2021r.-21.05.2021r.) będą uczyć się stacjonarnie w szkole zgodnie z planem lekcji.

Od 24 do 28 maja 2021 r. uczniowie całej szkoły mają 5 dni wolnych od zajęć dydaktycznych uzgodnionych z Radą Rodziców. W tych dniach odbywać się będą egzaminy ósmoklasisty. Świetlica szkolna będzie prowadziła zajęcia opiekuńcze dla tych uczniów, których rodzice nie mają możliwości zapewnienia im opieki.

Od dnia 31 maja 2021 r. do nauki stacjonarnej wracają wszyscy uczniowie.

Serdecznie zapraszam i do zobaczenia w szkole!!!