Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Dowiedz się więcej...

sp3lazy@wp.pl

SP3

Łazy

Szkoła Podstawowa nr 3

OGŁOSZENIE!

Szanowni Rodzice i Uczniowie!

Zgodnie z rozporządzeniem MEiN od poniedziałku 22 marca 2021 r. do 11 kwietnia 2021 r. wszyscy uczniowie szkół podstawowych przechodzą na naukę zdalną. W związku z tym proszę wszystkich rodziców uczniów klas I – III o ponowne sprawdzenie i przygotowanie niezbędnego sprzętu elektronicznego wraz z loginami i hasłami do platformy TEAMS. Lekcje odbywać się będą zgodnie z planem lekcji.

Rodziców, którzy pracują w podmiotach leczniczych lub wykonują zadania publiczne w związku ze zwalczaniem COVID-19 i potrzebują zapewnienia opieki świetlicowej dla swoich dzieci proszę o składanie wniosków do sekretariatu szkoły.

Konsultacje dla uczniów klas VIII będą odbywać się zgodnie z harmonogramem na terenie szkoły. Prosimy uczniów o zgłaszanie chęci uczestniczenia w tych zajęciach.

Zajęcia rewalidacyjne dla uczniów z orzeczeniami z poradni również będą się odbywać na terenie szkoły zgodnie z harmonogramem. Prosimy rodziców o potwierdzenie woli prowadzenie zajęć w formie stacjonarnej.

MAR

razy

czytano

sp3lazy.pl

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę