OGŁOSZENIE!

Drodzy Rodzice i Uczniowie klas  I- III

Od poniedziałku 18 stycznia 2021r. zostają wznowione zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III szkoły podstawowej. Wszystkie zajęcia odbywać się będą w ścisłym reżimie sanitarnym, zgodnie z wytycznymi  MEiN, MZ, GIS ( w załączeniu )

Zajęcia odbywać się będą według dotychczasowego planu lekcji.

Nastąpi zmiana szatni dla uczniów klasy II oraz III. Uczniów klasy II prosimy o zabranie obuwia zamiennego z dotychczasowej szatni i przejście pod kierunkiem wychowawcy klasy do szatni w budynku głównym. Uczniów klasy III również prosimy o zabranie obuwia zamiennego z dotychczasowej szatni i przejście z wychowawcą klasy do wejścia głównego do szkoły, gdzie będzie szatnia tylko dla uczniów klasy III.

W związku z tymi zmianami nie będą już obowiązywały godziny wejść do szatni dla poszczególnych klas.

Od poniedziałku będą wydawane obiady w stołówce szkolnej zgodnie z harmonogramem dla poszczególnych klas.

Od poniedziałku będzie również czynna świetlica szkolna zgodnie z harmonogramem (7.30. – 15.30.) oraz biblioteka szkolna.

Przypominamy:

rodzice mają obowiązek zaopatrzyć swoje dziecko w indywidualną osłonę nosa i ust – zgodnie z aktualnymi przepisami prawa;

- do szkoły mogą uczęszczać tylko dzieci zdrowe bez objawów chorobowych oraz gdy żaden z domowników nie przebywa w izolacji;

- do szkoły może przyprowadzić ucznia tylko zdrowy opiekun (bez objawów chorobowych);

- do szkoły nie wolno przynosić żadnych niepotrzebnych przedmiotów (zabawek, maskotek, klocków, itp.);

- każdy uczeń musi mieć własne przybory szkolne, gdyż uczniowie nie powinni wymieniać się między sobą przyborami szkolnymi.

STY