Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

sp3lazy@wp.pl

+48 32 67 296 42

SP3

Łazy

Szkoła Podstawowa nr 3

Aktualności

Logo serwisu.

Plan lekcji

Logo serwisu.

Z życia szkoły

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Aktualności

OGŁOSZENIE!

 

Szanowni Rodzice i Uczniowie!

 

         Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 23 października 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 od 24 października do 8 listopada uczniowie klas IV-VIII zostaną objęci nauczaniem zdalnym. W przyszłym tygodniu uczniowie pracują zgodnie z obowiązującym planem lekcji na programie „Librus”. Przedszkola i klasy I-III szkół podstawowych będą funkcjonowały bez zmian.

          Zajęcia z pomocy psychologiczno-pedagogicznej(zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze, korekcyjno-kompensacyjne, terapeutyczne, rewalidacyjne, koła zainteresowań) dla klas I-III będą odbywać się w szkole zgodnie z harmonogramem.  Zajęcia rewalidacyjne dla klas IV-VIII odbywać się będą online. Natomiast zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze, korekcyjno-kompensacyjne, terapeutyczne, koła zainteresowań dla klas IV-VIII zostają  zawieszone. Świetlica szkolna dla klas I-III czynna zgodnie z harmonogramem.

          Zgodnie z wytycznymi Ministra Zdrowia w godzinach 8-16 przemieszczanie się osób do 16 roku życia pod opieką osoby dorosłej nie obowiązuje, kiedy dziecko idzie do szkoły lub z niej wraca do domu, a także w weekendy i dni wolne od nauki.

 

21

PAŹ

2020

205

razy

czytano

35/128

sp3lazy.pl

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia

Logo serwisu.

Szkoła Podstawowa nr 3 w Łazach

Ukryj moduł.