OGŁOSZENIE!

Szanowni Rodzice i Uczniowie!

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 23 października 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 od 24 października do 8 listopada uczniowie klas IV-VIII zostaną objęci nauczaniem zdalnym. W przyszłym tygodniu uczniowie pracują zgodnie z obowiązującym planem lekcji na programie „Librus”. Przedszkola i klasy I-III szkół podstawowych będą funkcjonowały bez zmian.

Zajęcia z pomocy psychologiczno-pedagogicznej(zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze, korekcyjno-kompensacyjne, terapeutyczne, rewalidacyjne, koła zainteresowań) dla klas I-III będą odbywać się w szkole zgodnie z harmonogramem.  Zajęcia rewalidacyjne dla klas IV-VIII odbywać się będą online. Natomiast zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze, korekcyjno-kompensacyjne, terapeutyczne, koła zainteresowań dla klas IV-VIII zostają  zawieszone. Świetlica szkolna dla klas I-III czynna zgodnie z harmonogramem.

Zgodnie z wytycznymi Ministra Zdrowia w godzinach 8-16 przemieszczanie się osób do 16 roku życia pod opieką osoby dorosłej nie obowiązuje, kiedy dziecko idzie do szkoły lub z niej wraca do domu, a także w weekendy i dni wolne od nauki.

PAŹ