ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Szanowni  Rodzice, Drodzy Uczniowie!

W ostatnich miesiącach wszyscy musieliśmy zmierzyć się z największym od dziesięcioleci globalnym kryzysem. Panująca na świecie pandemia COVID-19 zmieniła naszą edukację - wszyscy uczyliśmy się nowych form i metod pracy oraz współdziałania. Napotykaliśmy trudności, nie uniknęliśmy błędów, dlatego tym bardziej cieszymy się, że z powodzeniem udało nam się realizować kształcenie na odległość i możemy ogłosić  nasz wspólny sukces dydaktyczny.

Dotarliśmy do końca roku szkolnego. Pracowaliśmy wytrwale, zarówno Państwo- Rodzice, jak i my nauczyciele, ale przede wszystkim Wy, nasi wspaniali Uczniowie. Możemy z dumą ogłosić, że ten rok szkolny kończy się dla nas satysfakcją z osiągniętych wyników.

W  piątek, 26 czerwca 2020 roku, uczniowie wszystkich klas otrzymają świadectwa szkolne. Obecność na rozdaniu świadectw nie jest obowiązkowa. Uczniowie przychodzą do szkoły za zgodą swoich rodziców lub opiekunów. Nie będzie to  tradycyjna uroczystość - jak dotychczas. W zależności od warunków pogodowych spotkamy się na placu szkolnym lub w sali rekreacyjnej zgodnie z poniższym harmonogramem:

Kl. VIII- godz.8:15

KL. I- godz. 9:00

Kl. II –godz. 9:30

KL. III – godz. 10:00

KL. V- godz.10: 30

KL. VI – godz.11:15

Kl. VII a- godz. 12:00

KL.VII b –godz. 12.45

Uczeń klasy VIII zobowiązany jest do posiadania długopisu, którym podpisywać będzie poświadczenie odbioru świadectwa.

Uroczystość będzie odbywać się zgodnie z procedurami i wytycznymi GIS oraz MEN, które nadal obowiązują na terenie Polski we wszystkich placówkach oświatowych (maseczki, utrzymywanie odstępu między osobami, rękawiczki jednorazowego użytku).
Z uwagi na obostrzenia, Rodzice nie mogą towarzyszyć swoim dzieciom podczas odbioru świadectw w sali rekreacyjnej.

Świadectwa nieodebrane w dniu zakończenia roku szkolnego będzie można odbierać

od poniedziałku 29 czerwca 2020 roku w sekretariacie szkoły w godzinach 7.00 – 15.00.

CZE