Informacja dla uczniów i rodziców

1. Przedłużenie terminu ograniczonego funkcjonowania szkół do 7 czerwca 2020 r.
  2. Od 25 maja 2020 r. organizowane są dla uczniów kas I-III zajecia opiekuńczo- wychowawcze w świetlicy szkolnejw godz. 7.30 – 15.30. ( uczniowie są przyprowadzani do szkoły z odpowiednimi oświadczeniami i zgodami).
  3.  Od 25 maja rozpoczną się dobrowolne konsultacje dla uczniów klasy VIII ze wszystkich przedmiotów, w szczególności z tych przedmiotów, z których od 16 do18 czerwca będą zdawać egzamin ósmoklasisty – konsultacje będą odbywały się w miarę możliwości indywidualnie z każdym dzieckiem osobno lub maksymalnie w grupach 12 – osobowych/ 1 nauczyciel, z zachowanie odpowiedniej przestrzeni społecznej, po wcześniejszym zadeklarowaniu przez rodziców w zakładce „Wiadomości”  w dzienniku elektronicznym potrzeby uczestnictwa dziecka w tych konsultacjach.
    ( uczniowie przychodzą do szkoły z odpowiednimi oświadczeniami i zgodami).
  4.  Od 01 czerwca rozpoczynają się dobrowolne konsultacje dla uczniów ze wszystkich przedmiotów – konsultacje będą odbywały się w miarę możliwości indywidualnie z każdym dzieckiem osobno lub maksymalnie w grupach 12 – osobowych/ 1 nauczyciel, z zachowanie odpowiedniej przestrzeni społecznej, po wcześniejszym zadeklarowaniu przez rodziców w zakładce „Wiadomości”  w dzienniku elektronicznym potrzeby uczestnictwa dziecka w tych konsultacjach ( uczniowie przychodzą do szkoły z odpowiednimi oświadczeniami i zgodami).
  5. WAZNE TERMINY
  • do 22.05.2020 r. powiadomienie przez nauczycieli rodziców o zagrożeniach ocenami niedostatecznymi ,
  •  do 5.06.2020 r. powiadomienie uczniów o proponowanych ocenach z poszczególnych przedmiotów na koniec roku szkolnego.
  • do 19.06.2020 r. ostateczny termin wystawienia ocen na zakończenie roku szkolnego

CZE